پرش به محتوا
s (3)
s (6)
s (1)
s (2)
s (2)
s2
previous arrow
next arrow
Shadow
Slide
news
Slide
nws2
Slide
Slide
previous arrow
next arrow
Shadow
دستگاه Trubeam
varan

درباره ما

گروهی از پزشکان و مهندسین تجهیزات در سال 1388 اقدام به تاسیس شرکت بهستان درمان نموده و با توجه به تجارت قبلی موفق به کسب نمایندگی کمپانی واریان آمریکا سازنده دستگاه های شتاب دهنده خطی درمان سرطان گردیدند. این شرکت در سال 1394 با تغییر نام به واران پرتو درمان به فعالیت خود ادامه و با اضافه نمودن تجهیزات و ملزومات پزشکی دیگر ، هم اینک بطور فعال در بازار ایران حضور دارد.

مراکز رادیوتراپی

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

نمایندگی ها

کمپانی” Varian” تولید کننده دستگاه ها و نرم افزارهای مربوط به پرتو درمانی شامل شتاب دهنده های خطی، نرم افزارهای طراحی درمان، سیستم های مدیریت اطلاعات سایت های رادیوتراپی – انکولوژی و سایر سیستم های مربوط به تکنیک های درمانی رادیوتراپی مانند رادیوسرجری، براکی تراپی و پروتن تراپی می باشد.

varian-suplier

کمپانی “Macromedics” در سال 2010 در کشور هلند تاسیس و اخیرا بعنوان پیشرو در ارائه روش های نوین ثابت سازی بیمار در حین رادیوتراپی به جایگاه قابل ملاحظه ای دست یافته است .

turbocast-suplier

کمپانی “Echolight” مجموعه ای دانش بنیان در زمینه بیومدیکال می باشد که موفق به استفاده از فناوری اولتراسوند برای تشخیص زود هنگام سلامت استخوان بعنوان جایگزین غیر تهاجمی و ایمن روشهای سنتی سنجش تراکم، بدون پرتوگیری بیمار گردیده است. سهولت استفاده از این روش ضمن حفظ دقت در تشخیص، باعث شده طیف گسترده تری از پزشکان و بیماران مانند اطفال و بانوان باردار، امکان استفاده از این تست را داشته باشند.

varian-suplier

کمپانی “Life Science PLUS” پیشرو در زمینه تولید محصولات هموستاتیک بوده و همواره ارائه دهنده روش ها و فناوری های نوین در ساخت محصولات هموستاتیک با قابلیت انعقاد خونریزی های حاد و شریانی در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

varian-suplier

کمپانی “ULURU” یک کمپانی دارویی با تمرکز بر تکنولوژی ترمیم انواع زخم های دیابتی، زخم بستر، زخم های بیماران EB (پروانه ای)، زخم های ناشی از تروما، سوختگی های درجه یک و دو، زخم ها و برش های ناشی از جراحی، زخم های باز، پیوند پوست، زخم های عروقی و . . . می باشد.

altrazeal

“WATMed” کمپانی بیومدیکال در زمینه درمان با تحریک عصب بوده و محصولات آن در زمینه کاهش دردهای ناشی از میگرن، تهوع و . . . می باشد. اثربخشی، قابلیت نصب آسان و راحتی حین استفاده، از مهمترین مزایای دستگاه های ارائه شده توسط کمپانی “WatMed” در سراسر دنیا می باشد.

watmed
اطلاعات تماس

Info@varanparto.com
021-88519790

آدرس

ایران، تهران، خیابان شهید بهشتی، پلاک 300، طبقه پنجم

شبکه های اجتماعی
اطلاعات تماس

Info@varanparto.com
021-86095185

آدرس

تهران، خیابان یوسف آباد، خیابان 12/1 ، خیابان شهید هاشم ساجدی، پلاک 8

شبکه های اجتماعی